Způsoby dopravy

 

Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí je možné po telefonické domluvě na adrese Libocká 16, Praha 6 – Liboc.

 

Doručení na odběrné místo

Zásilkovna – výdejní místo

Cena za dopravu je 50 Kč v případě platby bankovním převodem.

Objednané produkty Vám budou dopraveny na vybrané výdejní místo Zásilkovny. Seznam výdejních míst s jejich detaily naleznete i zde https://www.zasilkovna.cz/pobocky

V okamžiku expedice obdržíte email o předání zásilky přepravci, společně s číslem zásilky a odkazem, kde je možné sledovat průběh doručování https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Po doručení na výdejní místo budete informování e-mailem i formou SMS (v případě, že jste tyto údaje vyplnili při objednávce), že je Vaše zásilka připravena. Obdržíte heslo pro vyzvednutí, které slouží jako doklad pro ověření (zásilka tedy může být vydána i jiné osobě, které své heslo sdělíte).

Standardní úložní doba na výdejních místech Zásilkovny je 7 dní.

Zkontrolujte si, prosím, před převzetím zásilky neporušenost obalu, a v případě pochybností doporučujeme provést kontrolu obsahu přímo na příslušném výdejním místě.

 

Způsoby platby

Bankovním převodem

Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail.

E-mailem obdržíte také výzvu k platbě s jejími náležitostmi (částka, číslo účtu, variabilní symbol).

Prosím použijte číslo Vaší objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka nebude odeslána dříve, než budou peníze z účtu převedeny. Zaslané penízem nám budou připsány cca za 1-3 dny, v závislosti na typu banky.